Osta Padi Relaxsan Magniflex

Osta Padi Relaxsan Magniflex

 

30 euro

Osta Padi Relaxsan Magniflex

Tootja: Magniflex®

Päritolu: Itaalia

Mõõt: 40*70*10cm

Kate: 100% puuvill

Kate tüüp: mitte eemaldatav

Täidis: Ortopeediline põhi, mis ümritseb  mikrokiud (kunstlik kõrge kvaliteediga materjal on vastupidav deformatsiooni vastu, vetruv), millele on lisatud looduslikust tselluloosist. Täidis antibakteriaalse ja termoreguleeritava omadusega.

Garantii: 2 aastat

Kasutamise aeg: määramata

Pakendi tüüp: Vakuumis (2-3 tundi pärast pakendi avamist toode on kasutusvalmis)

Pealiskangas: Hüpoallergenne, antibakteriaalne, teroreguleeritava omadusega, keskonnasõbralik.

Kirjeldus: ortopeedilise padjal Relaxsan on klassikaline kuju. Ta on kõrge lõõgastava toimega, pakub vajalikku tuge peale ja kaelale andes optimaalse toetust ja tagades tervisliku magamisasendi. Takistab kaelalülide häirete olemasolule.  Omab hea õhu läbilaskvus

Kasutamine: Ettenähtud lastele ja isikutele, kes kannatavad osteokondroosi lülisamba kaelaosas, allergilisi reaktsioone, ja kõigile kes hindab mugavust.

Hooldus: tolmuimejaga puhastamine, tuulutamine

Tooted sertifitseeritud Euroopas:

Sertifikaat OekoTex — puudumine materjalides ohtlike ainete inimese tervisele ja keskkonnale

Sertifikat Geo Ethic – tootmisprotsesside viiakse läbi, võttes arvesse keskkonna kaitse ja loodusressurside säilitamine.

Sertifikat TUV — testerimine (vastupidavus, keskkonnasõbralikkus, tootmisprotsessi) ja toodete sertifitseerimine sõltumatu rahvusvahelise laborites.

Sertifikat LGA – sõltumatu eksperthinnang materjalide ja tooteid lõplikku vastavuse rahvusvahelistele standarditele.

Osta Padi Relaxsan Magniflex

70% inimesi kannatavad lülisamba kaelaosa haiguste pärast, mida saaks vältida kasutades padi anatoomilise ning ortopeediliste mõjuga.

Häired lülisamba kaelaosas viib innervatsiooni häireid ja verevarustus jäsemetes. MEMOFORM® vaht  pakub vajalikku tuge peale ja kaelale andes optimaalse toetust peale, kaelale ja õlgadele, tagades tervisliku magamisasendi. Magniflexi padjade eelis on see, et kasutatud materjalid takistavad kaelalülide häirete esinemise ja kaelalülide asend jääb loomulikuks ja pingevaba. Annab ortopeedilist toetus kaelale ja peale ilme üleliigset survet, leevendab lihasepinge ja takistab kokkusurumist kaelaosas.

Ergonoomiline ja tasakaalustatud toetus. Maksimaalne hingavus, kiire soojuse ja niiskuse ärajuhtivus. Antiallergiline, antibakteriaalne, tolmulestavastase töötlustega.

Vastupidav deformatsiooni vastu – 10 aastat kasutusaeg.

Kaelalüli haiguste ennetamine.

Staatiline lamatiste vastane vahend.

Leave a Comment

E-mail: sergey@magniflex.ee